Az úticél és környéke

Veresegyházi Tóstrand - Veresegyház

Veresegyházi Tóstrand, Veresegyház
    Forrás: vizesveres.veresegyhaz.hu

Veresegyházi Tóstrand, Veresegyház (2.fotó)
    Forrás: vizesveres.veresegyhaz.hu

Veresegyházi Tóstrand, Veresegyház (3.fotó)

Veresegyházi Tóstrand elérhetősége:

Veresegyház, Találkozók útjaÚtvonal »
+36/28 ... Mutat

Veresegyházi Tóstrand bemutatása

Egy igazán romantikus helyszínen, a Malom-tavon várja a frissülni vágyókat a strandunk. A strand 1928 óta üzemel, igazi retro érzést nyújt a fürdőzőknek. A fövenyt minden évben friss homokkal újítjuk meg.

A tóból bójákkal lekerített részen lehet fürödni és ezen kívül egy tó-vízilabda pálya is fel van állítva, amit bárki használhat. A tó többi része a horgászoké és a kacsáké.

A helyszínről: vállfás öltöző, mosdóblokk, szabadtéri strandzuhanyok, étkezési lehetőség

Parkolni a strand területén kívül lehet, a parkoló nem őrzött. A strand a távolsági buszmegállótól sincs messze, és a vonatállomás is csak 1000 méter, érdemes Budapestről is kilátogatni.

Nyiltvatartás infó

Az információk tájékoztató jellegűek, melyek folyamatosan változhatnak. Kérjük vegye figyelembe a Forrás*-nál megjelölt infomációkat és ha szükséges, tájékozódjon a szolgáltatás fent feltüntetett weboldalán.
Június 15-től augusztus 31-ig tart a szezon
További 39 látnivaló a(z) Veresegyházi Tóstrand közelében és Veresegyház településen, illetve a környéken »

Kattints és fedezd fel!

Forrás: A fenti információk a(z) Veresegyházi Tóstrand alábbi weboldláról kerültek kivonatolásra, melynek legutolsó frissítési ideje: 2023.03.10, http://vizesveres.veresegyhaz.hu/tostrand/